(0) |
Щипці для волосся REMINGTON S6606GP Curl&Straight Confidence — ваше рішення для створення неймовірно легких укладок.
Подовжені плаваючі пластини підійдуть для всіх, хто звик робити локони та кучері за допомогою класичних щипців, але не завжди має бажаний результат. Інтуїтивно зрозуміла конструкція, яка передбачає наявність мінімуму технічних навичок для створення укладки, а гладкий і круглий зовнішній корпус створює стійкі локони та кучері.
З щипцями S6606GP Curl&Straight Confidence мати чудову укладку ще ніколи не було простіше.
LED дисплей і 5 температурних режимів, від 150 до 230 °C, дають змогу підібрати оптимальну температуру для будь-якого типу волосся.
Ультрагладкі, керамічні пластини з турмаліновим антистатичним напиленням забезпечують плавне ковзання й додають блиску вашому волоссю, захищаючи його від сплутування.
Швидке нагрівання лише за 30 секунд та функція Turbo Boost, яка миттєво підвищує температуру до 230°.
Салонний обертовий шнур завдовжки 1.8 метра для активного використання.
Модель Curl&Straight Confidence S6606GP обладнана функцією пам'яті останньої температури, а також функцією автовимкнення через 60 хвилин.
Для вашої зручності щипці мають холодні наконечники, і комплектуються термостійким чохлом.
| Комплектация | Щипці Преміум чохол для зберігання Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.56 кг |
| Вага в упаковці | 0.752 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 36.8 х 8.5 см |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Час нагріву | 30 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 150-230 °С |
| Режими та функції | Автовимикання Захист від перегріву |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски Горизонтальних локонів Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 28.7 х 3.7 х 3.7 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 369 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 279 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 578 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.