(0) |
Подарунковий набір для укладання в домашніх умовах S5506GP від Remington — це все, що вам необхідно для створення ідеальної зачіски, адже в комплекті зручний кейс для зберігання, затискачі, щітка для волосся і дзеркальце.
Покриття пластин випрямляча з удосконаленої кераміки та функція запам'ятовування тепмератури зроблять стайлінг ще простішим!
Модель потужністю 53 Вт призначена для роботи в температурному діапазоні від 150 до 235 °C, обладнана 10 температурними режимами та має час нагрівання за 15 секунд.
| Комплектация | Кейс для зберігання Затискачі (2 шт.) Щітка для волосся Дзеркальце Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців |
| Вага | 0.66 кг |
| Вага в упаковці | 0.79 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.3 х 34 х 8.6 см |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Час нагріву | 15 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 150 - 235 °С |
| Розміри пластин (ДхШ) | 11 х 2.55 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 3 х 27.4 х 3.7 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 369 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 279 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 578 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.