(0) |
Створюйте незабутній образ для кожного настрою: з мультистайлером Rowenta Infinite Looks 14 в 1 ваші можливості безмежні. Чарівні кучері, природні об'ємні локони, модне гофре або ідеально пряме волосся — простий і зручний пристрій для укладання стане секретом ваших яскравих і стильних образів на щодень.
Мультистайлер працює як випрямляч 2 в 1 із системою Smart Switch і щипцями гофре, круглою щіткою з нагріванням (діаметром 32 мм) і конічними щипцями для завивки, а також обладнаний комплектом додаткових аксесуарів — насадкою для створення спіральних локонів, щіткою для додання об'єму, сумкою для зберігання та іншими.
Керамічне покриття насадок знімає статичну електрику та розгладжує здатне пушитися волосся, роблячи його слухняним та надаючи приголомшливий блиск. Спеціальний термоізольований наконечник захищає від випадкових опіків і гарантує повну безпеку під час використання пристрою. Міняйтеся щодня, залишаючись собою, з універсальним мультистайлером від Rowenta.
| Комплектация | Мультистайлер Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.76 кг |
| Вага в упаковці | 1.161 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Набори для укладання Стайлери багатофункційні |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26.5 х 33.5 х 7.5 см |
| Насадки | Конусна насадка Пластини для випрямлення Пластини для гофрування Спіральна насадка |
| Довжина шнура | 180 см |
| Час нагріву | 60 сек |
| Вибір температури нагріву | Немає |
| Діапазон температури нагріву | 190 °С |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски Горизонтальних локонів Гофре Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Немає |
| Діаметр щітки | 32 мм |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 19.7 х 26.3 х 5.7 см |
| Діаметр щипців | 16 мм |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.