(0) |
Ідеально рівні блискучі локони всього за кілька хвилин разом із випрямлячем ST496E від BaByliss. Жодної шкоди волоссю й тільки бездоганний результат. Створюй неповторні укладки й будь-які зачіски всього кількома рухами. Вразь усіх своїм новим образом.
Відчуй професійний догляд ST496E
Мікропара, яка миттєво генерується під час роботи пристрою, безперервно зволожує ваше волосся до самих кінчиків, у такий спосіб забезпечуючи ідеальне вирівнювання. Ваше волосся завжди буде блискучим і рівним.
Дві широкі 39 мм пластини з алмазно-керамічним покриттям — один із найбезпечніших варіантів для вашого волосся. Вони швидко й рівномірно нагріваються, водночас надійно захищаючи ваше волосся від негативного
| Комплектация | Щипці для волосся Термостійкий килимок Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.62 кг |
| Вага в упаковці | 0.92 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.7 х 36.5 х 7 см |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Довжина шнура | 250 см |
| Час нагріву | 30 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 150 - 235 °С |
| Режими та функції | Іонізація Автовимикання Захист від перегріву Подання пару |
| Розміри пластин (ДхШ) | 11 х 3.9 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Термоізольований наконечник | Немає |
| Індикація нагріву | LED |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 4 х 30 х 30 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.