(0) |
Професійний стайлер для укладання волосся 6 в 1 Adler AD 2022! З його допомогою ви зможете втілити в життя найвишуканіші зачіски. І міняти їх хоч щодня залежно від настрою. Потужність пристрою дорівнює 1200 Вт, а це означає, що волосся буде висушене за лічені хвилини! Насадки та елементи фена виготовлені з використанням кераміки, тефлону та турмаліну, а тому забезпечують потрійний захист для вашого волосся. Кераміка рівномірно прогрівається, розподіляючи теплий потік повітря на все волосся,; тефлон і турмалін запобігають пересушуванню і сплутуванню волосся, даючи змогу використовувати будь-які засоби для укладання. Дві швидкості призначені для простого сушіння і формування зачіски, три температурні режими дадуть змогу вибрати необхідні параметри. Зручний шнур прокручується на 360 градусів, забезпечуючи свободу експлуатації.
| Комплектация | Набір для укладання Насадки Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.64 кг |
| Вага в упаковці | 0.89 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Набори для укладання Стайлери багатофункційні |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 44 х 15 х 9 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Насадки | Вертикальні локони Концентратор Щітка з висувними щетинками Щітка з пластиковими зубчиками Щітка зі змішаною щетиною |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Матеріал покриття | Бірюза Кераміка |
| Для створення | Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 43 х 14 х 8 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.