(0) |
| Комплектация | Плойка Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.91 кг |
| Вага в упаковці | 1.232 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Плойки |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 41.9 х 29.2 х 7.1 см |
| Додаткові характеристики | Надгладке керамічне покриття DeepBlack Світлодіодний індикатор живлення Вбудована складна підставка Швидке нагрівання за 60 с Поворот на 360 ° Вилка шнура живлення, що запобігає скручуванню та сплутуванню |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 180 см |
| Вибір температури нагріву | Немає |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Природної хвилі Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | LED |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 37.5 х 3 х 5 см |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.