(0) |
За допомогою випрямляча RHC350-C Lux Line від ROTEX ви зможете створити гладке й ідеально пряме волосся без зайвих зусиль у домашніх умовах.
Розроблено з урахуванням жорсткого та довгого волосся, цей випрямляч обладнаний керамічними пластинами, які причепурять ваше волосся усього за кілька хвилин.
Завдяки встановленню температури від 100 °C до потужних 210 °C випрямляч RHC350-C Lux Line зможе легко випрямити навіть найбільш неслухняне волосся.
| Комплектация | Щипці для волосся Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.26 кг |
| Вага в упаковці | 0.32 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 5.5 х 38 х 18.5 см |
| Кількість температурних режимів | 55 |
| Довжина шнура | 178 см |
| Час нагріву | 30 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 100 - 210 °С |
| Режими та функції | Захист від перегріву |
| Розміри пластин (ДхШ) | 12.7 х 2.2 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | LED |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 4 х 29 х 4 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.