(0) |
Remington — всесвітньо відомий американський бренд побутової техніки для чоловіків і жінок. З 1937 року Remington створює прилади для догляду за волоссям і тілом, щоб ви завжди відчували впевненість у своїй красі.
Випрямляч Aqualisse Extrême — це наш інноваційний прилад, який підходить для вирівнювання як вологого, так і сухого волосся.
Розроблений спеціально для використання на вологому волоссі, він дає можливість вирівнювати волосся відразу після того, як протерли його рушником. Усуває процес сушіння з вашої щоденної рутини догляду за волоссям, що неабияк економить час. Пластини випрямляча випаровують зайву воду через спеціально розроблені вентиляційні отвори.
Вдосконалене керамічне покриття насичене кондиціонувальними мікрочастинками для захисту від електризації та сплутування волосся, тому ваше волосся завжди буде гладким та зі здоровим блиском. Крім того, укладка, зроблена в такий спосіб, довше збережеться.
Плавальні пластини випрямляча забезпечують рівномірний тиск на волосся і професійні результати. Завдяки швидкому розігріванню пластин ви досягнете їх максимально швидко.
Прилад має 10 параметрів температури від 140 до 230 °C, що дає вам можливість підібрати параметри саме для вашого типу волосся.
На прилад діє обмінна гарантія 3 роки + 1 рік за умови реєстрації приладу на сайті (впродовж 28 днів із моменту купівлі).
| Комплектация | Щипці для волосся Чохол для зберігання Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.312 кг |
| Вага в упаковці | 0.564 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.6 х 35.6 х 6.5 см |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Час нагріву | 15 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 140-230 °С |
| Режими та функції | Автовимикання Захист від перегріву |
| Розміри пластин (ДхШ) | 2.5 х 11 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски Горизонтальних локонів Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 27.7 х 4.1 х 3.1 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.