(0) |
| Комплектация | Фен-щітка Щітка 20 мм Щітка 40 мм Пластикова щітка Концентратор Чохол Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.9 кг |
| Вага в упаковці | 0.98 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Фен-щітки |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28.5 х 23.5 х 6.8 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність, Вт | 800 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Концентратор Щітка Щітка з пластиковими зубчиками |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 180 см |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Режими та функції | Іонізація Захист від перегріву Холодне обдування |
| Матеріал покриття | Кераміка Турмалін |
| Для створення | Об'єму |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | LED |
| Діаметр щітки | 40 мм |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 25.5 х 6 х 6 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.