(0) |
| Комплектация | Стайлер Насадка-щетка с мягкой щетиной 25 мм Насадка-щетка 19 мм Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника та 12 місяців додаткової гарантії, за умови реєстрації |
| Вага | 0.33 кг |
| Вага в упаковці | 0.46 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13.5 х 34.5 х 5.5 см |
| Додаткові характеристики | Шарнирный шнур Петля для подвешивания |
| Потужність, Вт | 400 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Щітка |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 180 см |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Режими та функції | Іонізація |
| Матеріал покриття | Кераміка Пластик |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Немає |
| Діаметр щітки | 25 мм |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 35 х 4.5 х 4 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 369 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 279 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 578 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.