(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.29 кг |
| Вага в упаковці | 0.44 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Плойки |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 6 х 35 x 9 см |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність, Вт | 56 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 180 см |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 140-200 °С |
| Режими та функції | Автовимикання Захист від перегріву |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | LED |
| Діаметр щипців | 32 мм |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 253 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 270 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.