(0) |
| Комплектация | Щипці Чохол для щипців Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника та 12 місяців додаткової гарантії, за умови реєстрації |
| Вага | 0.337 кг |
| Вага в упаковці | 0.552 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13.2 х 36.2 х 7.5 см |
| Додаткові характеристики | Автоматичний вибір напруги в мережі Шарнірний шнур Фіксатор для складання |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Потужність, Вт | До 300 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 180 см |
| Час нагріву | 15 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 150 - 230 °С |
| Режими та функції | 5 режимів температури Іонізація Автовимикання Захист від перегріву Кондиціонування |
| Розміри пластин (ДхШ) | 11 х 2.5 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски Горизонтальних локонів Природної хвилі Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 3.7 х 27.4 х 3.5 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.