(0) |
Зручна та надійна мікрохвильова піч PRIME Technics PMW 20764 KB стане незамінною помічницею для кожної господині, адже вона допоможе заощадити час на розморожуванні, приготуванні та розігріві їжі.
Об'єм камери становить 20 л, а діаметр поворотного диска – 245 мм. Завдяки простому та зрозумілому механічному управлінню у вас не виникне проблем із налаштуванням на потрібний режим. Ви можете вибрати один з шести ступенів потужності (максимальний рівень становить 700 Вт) та встановити таймер.
Однією з переваг мікрохвильової печі є емалеве покриття, яке потребує мінімального догляду та надовго зберігає свій привабливий вигляд.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Інструкція Гаратнійний талон Брошура |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10 кг |
| Вага в упаковці | 11.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Cоло |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 44 |
| Глибина, см | 31 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Потужність НВЧ | 1150 Вт |
| Габарити (ВхШхГ) (см) | 28.5 х 44 х 31 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) (см) | 29 х 48 х 38.2 |
| Об‘єм, л | 20 |
| Інвертор | Ні |
| Поворотний стіл | Так |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.