(0) |
Компанія Electrolux — один зі світових лідерів виробництва побутової техніки та професійного обладнання, що продає щорічно понад 40 мільйонів виробів покупцям зі 150 країн світу. Зусилля компанії спрямовані на інновації з продуманим дизайном, в основі якого — глибоке розуміння потреб покупців і професійних користувачів.
| Комплектация | Вбудована мікрохвильова піч Решітка для гриля Поворотний столик |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 20 кг |
| Вага в упаковці | 22 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 38.8 x 59.5 x 37.7 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Електронне |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 38 x 56 x 55 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 37.7 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Додатково | Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 25 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Кількість рівнів потужності | 8 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Розморожування за вагою Швидке розігрівання |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 46.6 х 65.3 х 50 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.