(0) |
Поліпшіть зовнішній вигляд вашої кухні за допомогою акуратного та елегантного дизайну преміум-класу. Він має повнорозмірну скляну передню панель, що закриває всі двері. Завдяки своєму гладкому та мінімалістичному зовнішньому вигляду він органічно впишеться практично у будь-який сучасний кухонний інтер'єр. Простіше кажучи, він виглядає так само добре, як і готується.
Надайте своїй кухні сучасний вигляд, що гармонійно впишеться в сучасний кухонний інтер'єр. Подвійні циферблати мікрохвильової печі мають металевий край, тому виглядають елегантно, акуратно та стильно. Коли ви тримаєте їх в руках, вони здаються м'якими, тому дивитися на них і користуватися ними приносить справжнє задоволення.
Керуйте приготуванням їжі набагато швидше та інтуїтивно. Простим поворотом подвійного регулятора можна вибрати найкращий рівень потужності з 5 рівнів та встановити час приготування до 35 хвилин. Таким чином, ви можете використовувати широкий спектр варіантів приготування та готувати різні страви з більшою точністю.
Контролювати приготування їжі стало набагато простіше. Світлодіодне освітлення яскраво освітлює внутрішню частину духовки, тому ви можете швидко перевірити їжу, не відкриваючи дверцята. Він також генерує м'якше світло без мерехтіння, що знижує навантаження на очі. А його енергоефективність та довговічність допоможуть вам заощадити гроші.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Скляний поворотний столик Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.5 кг |
| Вага в упаковці | 11.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | Cоло |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 44 |
| Глибина, см | 33.8 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 25.9 |
| Діаметр поворотного столу | 25,5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Габарити внутрішньої камери, см | 30.6 x 20.8 x 30.7 |
| Габарити (ВхШхГ) (см) | 44 x 25.9 x 33.8 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) (см) | 48.8 x 29.1 x 38 |
| Об‘єм, л | 20 |
| Інвертор | Ні |
| Поворотний стіл | Так |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.