(0) |
| Комплектация | Мікрохвильова піч Полиця для гриля Steam Cooking Set |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 12.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 28 х 46.9 х 34.8 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Ширина, см | 46.9 |
| Глибина, см | 34.8 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Дисплей Підсвічування |
| Діапазон об'єму | 25 |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 28 |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за вагою |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35.4 х 55.8 х 43 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.