(2) |
Вбудована мікрохвильова піч MWS 420 ESA BA знадобиться кулінарові будь-якого рівня й напряму. Об'єм камери становить 20 л, завдяки чому мікрохвильова піч вирізняється компактними розмірами. Дає нагоду просто та швидко розігріти їжу.
Простий, але водночас продуманий дизайн мікрохвильовки впишеться в будь-яку кухню.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Скляна тарілка Решітка для приготування на грилі Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 15 кг |
| Вага в упаковці | 15.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 38.7 х 59.2 х 32 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Електронне |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 36.5 х 56 х 35 см |
| Ширина, см | 59.2 |
| Глибина, см | 32 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 900 Вт |
| Додатково | Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Діаметр поворотного столу | 25 см |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Автоматичний розігрів Встановлення часу (годинник) Відтермінування старту (таймер) Розморожування за вагою Розморожування за часом |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 44.5 х 62 х 41 |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 1600 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.