(0) |
Поверхня, яка легко очищається "Easy Сlean"
Спеціальний покрив Easy Сlean внутрішньої камери печі очищається від жиру набагато швидше та легше у порівнянні зі звичайним покривом.
Унікальна технологія ефективного розподілення мікрохвиль i-Wave
Завдяки технології i-Wave мікрохвилі в печі поширюються за спіраллю, забезпечуючи глибоке та рівномірне проникнення тепла як по центру, так і по краях страв. Особлива конструкція внутрішньої стінки допомагає хвилям поширюватися всім об'ємом камери, яка також забезпечує більш рівномірне приготування.
Економія електроенергії "ECO ON"
Технологічним нововведенням мікрохвильових печей LG є система енергоощадження ECO ON. Після натискання кнопки ECO ON на панелі керування, споживання електроенергії, у режимі очікування дорівнюватиме нулю. Якщо споживач не користується піччю упродовж 5 хвилин, світло автоматично вимкнеться. У такий спосіб відбувається економія електроенергії.
Більш детально ознайомитися з технологіями Easy Сlean і ECO ON можна у відеоогляді.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10 кг |
| Вага в упаковці | 11 кг |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 26 х 45.5 х 33 |
| Серия | MS |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне |
| Гаряча лінія виробника | LG 0-800-303-000 Пн - Нд, 08:00-20:00 |
| Ширина, см | 45.5 |
| Глибина, см | 33 |
| Додатково | Дисплей Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 рівнів |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Авторозморожування (швидке розморожування) Захист від дітей (блокування приладу) Російський кухар |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29.4 х 54 х 38.8 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.