(0) |
| Комплектация | Скляна тарілка. Решітка для приготування на грилі. Інструкція. Гарантійний талон. |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 14.4 кг |
| Вага в упаковці | 17 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Сенсорне |
| Ширина, см | 59.4 |
| Глибина, см | 31.7 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Меню | Українською мовою |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Габарити (ВхШхГ) (см) | 38.6 х 59.4 х 31.7 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) (см) | 44.6 х 65.4 х 38.7 |
| Об‘єм, л | 20 |
| Інвертор | Ні |
| Поворотний стіл | Так |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.