(0) |
| Бренд | Bosch |
| Комплектация | Вбудована мікрохвильова піч Вилка Gardy із заземленням Кабель електроживлення 130 см |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 14.8 кг |
| Вага в упаковці | 16.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | З грилем |
| Серия | Serie 2 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Електронне |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 36.2-36.5 x 56-56.8 x 32 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 33.5 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додатково | Дисплей;Швидкий старт |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 38.2 |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування;Авторозморожування (швидке розморожування);Встановлення часу (годинник);Захист від дітей (блокування приладу) |
| Габарити внутрішньої камери, см | 18 x 28 x 30 |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 90/180/360 Вт |
| Габарити (ВхШхГ) (см) | 38.2 x 59.5 x 33.5 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) (см) | 44 x 68 x 41 |
| Об‘єм, л | 20 |
| Діаметр поворотного столу, см | 27 |
| Інвертор | Ні |
| Поворотний стіл | Так |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.