(0) |
| Бренд | Interlux |
| Комплектация | Мікрохвильова піч Поворотний стіл Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 9.4 кг |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Cоло |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 44.6 |
| Глибина, см | 33.2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Висота, см | 24.3 |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Авторозморожування (швидке розморожування) |
| Габарити (ВхШхГ) (см) | 24.3 х 44.6 х 33.2 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) (см) | 26.8 х 46.6 х 34.8 |
| Об‘єм, л | 20 |
| Діаметр поворотного столу, см | 24.5 |
| Інвертор | Ні |
| Поворотний стіл | Так |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.