(0) |
Вбудована мікрохвильова піч MWG 725 ESA BB знадобиться кулінару будь-якого рівня та напрямку. Об'єм камери становить 25 л, завдяки чому мікрохвильова піч відрізняється компактними розмірами. Дозволяє просто та швидко розігріти їжу.
Простий, але водночас продуманий дизайн мікрохвильової печі впишеться в будь-яку кухню.
| Комплектация | Скляна тарілка, що обертається Ø 315 мм Решітка для гриля Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 20.5 кг |
| Вага в упаковці | 24 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 40 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додатково | Дисплей;Швидкий старт |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 38.8 |
| Меню | Українською мовою |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування;Авторозморожування (швидке розморожування);Відтермінування старту (таймер);Захист від дітей (блокування приладу);Розморожування за вагою |
| Габарити (ВхШхГ) (см) | 38.8 х 59.5 х 40 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) (см) | 50 х 65.3 х 46.6 |
| Об‘єм, л | 25 |
| Діаметр поворотного столу, см | 31.5 |
| Інвертор | Ні |
| Поворотний стіл | Так |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.