(0) |
PANASONIC NN-ST35MKZPE стане добрим вибором для того, кому потрібна практична і проста в експлуатації техніка, що потребує мінімум догляду, але здатна впоратися з багатьма завданнями.
Продумане сенсорне керування не викликає незручностей, адже його добре доповнює дисплей, за допомогою якого ви зможете контролювати хід процесу та задати необхідний час для таймера.| Комплектация | Мікрохвильова піч Поворотний стіл Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 12.7 кг |
| Вага в упаковці | 13.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 48 х 28.8 х 38 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Сенсорне (електронне) |
| Ширина, см | 48 |
| Глибина, см | 28.8 |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Дисплей Підсвічування Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 23 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Висота, см | 38 |
| Меню | українською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) Швидке розігрівання |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 43.6 х 53.6 х 33 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.