(0) |
У мікрохвильових печах серії Classico ви не побачите звичної поворотної тарілки. Для приготування страв ви зможете використовувати будь-яку ємність, придатну для розігрівання в мікрохвильових печах. Абсолютно рівне керамічне дно робочої камери дасть змогу більш раціонально використовувати внутрішній об'єм печі, а також забезпечить легкий догляд за поверхнею.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Решітка для гриля Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 12.2 кг |
| Вага в упаковці | 13.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 28 х 47 х 36.7 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 47 |
| Глибина, см | 36.7 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 800 Вт |
| Додатково | З плоским піддоном |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за часом |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32.8 х 52 х 41.4 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.