(0) |
5 рівнів потужності НВЧ:
3 рівні потужності мікрохвиль + гарячого повітря:
3 рівні потужності мікрохвиль + гриль:
Розморожування за вагою
Можна настроїти розмороження залежно від ваги продукту (від 0,1 до 2,0 кг)
8 спеціальних функцій:
Користувацькі застосунки
Ви можете самостійно настроїти деякі програми. Можна встановити до 4 послідовних параметрів.
Проста у використанні електроніка із сенсорними кнопками Easy
Електронний таймер
Електронний годинник може програмувати час роботи, продуктивність пристрою. За допомогою кнопок сенсорного керування ви можете легко встановити будь-яку функцію. Час роботи зображається на цифровому дисплеї.
Кварцовий гриль
Ідеально підходить для приготування їжі та чищення мікрохвильовки.
Система гарячого повітря
Система гарячого повітря працює за допомогою кільцевого радіатора та вентилятора (вентилятор високої потужності). Це гарантує рівномірну циркуляцію гарячого повітря. Температуру можна регулювати, що дає змогу приготувати різні торти та печиво. Система гарячого повітря зменшує час приготування, тобто заощаджує час і енергію. Ця система забезпечує практично чистий простір для приготування їжі, запобігає стіканню жиру і соку та покращує смак.
| Комплектация | Вбудована мікрохвильова піч Обертове блюдо Решітка |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 17.4 кг |
| Вага в упаковці | 19.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 34.5 x 60 x 39.5 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Електронне |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 37.8 x 60 x 55.5 см |
| Ширина, см | 60 |
| Глибина, см | 39.5 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1300 Вт |
| Додатково | Дисплей Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 25 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 2560 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Захист від дітей (блокування приладу) Піца Розморожування за вагою |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 47 x 67 x 42 |
| Потужність конвекції | 2300 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.