(0) |
ОЧИЩЕННЯ AQUACLEAN
Автоматичне очищення без побутової хімії
Налийте воду в миску, придатну для мікрохвильового приготування, поставте в піч та увімкніть AquaClean. Пара розм'якшить забруднення на стінках камери. Після завершення програми протріть стінки вологою тканиною.
Мікрохвилі для швидкого приготування
Мікрохвилі є різновидом електромагнітного випромінювання і викликають вібрацію молекул води, що міститься у продуктах. В результаті тертя молекул утворюється тепло, завдяки якому продукти розморожуються, підігріваються і готуються. Для мікрохвильового приготування потрібно менше часу, ніж для традиційного, оскільки мікрохвилі швидко проникають у їжу з усіх боків.
Безпека понад усе
Захисний вимикач забезпечує безпечне користування мікрохвильовою піччю. Він автоматично перериває роботу, якщо дверцята печі відчинені.
Корисна функція для підігріву страв
Ви неодмінно оціните "Швидкий старт", коли з нетерпінням чекатимете свій обід: адже функція дозволяє швидко підігріти їжу всього натисканням на кнопку.
П'ять рівнів потужності
Якщо вам потрібно щось швидко нагріти, наприклад, закип'ятити воду або підігріти суп, вибирайте високу потужність мікрохвиль. Середня потужність підходить для приготування на пару чи смаження. Низька потужність більш щадна, але при цьому продукти можуть втрачати вологу.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Поворотний стіл Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.6 кг |
| Вага в упаковці | 12.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 25.7 х 45.1 х 34.3 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 45.1 |
| Глибина, см | 34.3 |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Антибактеріальне покриття Очищення парою Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 17 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 25.7 |
| Меню | англійською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Авторозморожування (швидке розморожування) Розморожування за часом |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29.4 х 48.2 х 38.6 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.