(0) |
Основними перевагами грилевої мікрохвильової печі Panasonic NN-GT261, на думку численних покупців, є габарити — ідеальні для малометражної кухні. Крім того, електронне керування й наявність автоменю із шести традиційних страв неабияк полегшують процес приготування їжі, модель обладнана сигналом, який багаторазово спрацьовує у разі вимкнення. Потужна мікрохвильова піч Panasonic NN-GT261 швидко розморозить і розігріє продукти, а наявність гриля забезпечить смачне приготування страв із рум'яною скоринкою.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Поворотний стіл Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 11.9 кг |
| Вага в упаковці | 13.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 29 х 50 х 36 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Сенсорне (електронне) |
| Ширина, см | 50 |
| Глибина, см | 36 |
| Тип гриля | ТЕН (трубчастий електронагрівач) |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Дисплей Підсвічування |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 29 |
| Меню | українською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.