(0) |
Мікрохвильова піч LG NeoChef із технологією Smart Inverter.
Завдяки високій потужності в 1000 Вт і точності керування продукти розморожуються, підігріваються й готуються більш ефективно, а страви потішать вас різноманітністю.
Компанія LG надає 10 років гарантії на частини магнетрона.
Рівномірне підігрівання
Точний контроль потужності мікрохвиль забезпечує більш швидке й рівномірне¹ підігрівання страв для отримання найкращого смаку.
Рівномірне розморожування
Система регулювання потужності мікрохвиль забезпечує більш рівномірне та швидке розморожування продуктів, зберігаючи їхній смак і структуру.
Швидке приготування
Висока потужність в 1000 Вт дає змогу готувати улюблені страви за менший час, порівнюючи з традиційними мікрохвильовими печами.
Різноманітні режими приготування
Різні режими дадуть змогу готувати різноманітно та приємно дивувати себе й своїх близьких.
Функції запікання, обсмажування, підтримування заданої температури й приготування йогурту тепер доступні в одному пристрої.
Антибактеріальне покриття EasyClean
Спеціальне антибактеріальне легкоочисне внутрішнє покриття EasyClean¹ перешкоджає поширенню бактерій на 99.99 і стійке до механічних пошкоджень і вбирання жиру, завдяки чому частинки їжі не прилипають до стінок печі та легко очищаються.
Стійкий поворотний столик
6-вугільна опора запобігає проливанню рідини з ємності, що стоїть на краю поворотного столика, а також дає вам змогу готувати без зайвого клопоту.
Яскрава LED-підсвітка
ВнутрішняLED-підсвітка білого кольору утричі яскравіша, ніж у традиційних моделях, що допомагає контролювати процес приготування їжі без відкривання дверцят мікрохвильової печі та забезпечує менше споживання електроенергії.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на запчастини магнітрону |
| Вага | 9.4 кг |
| Вага в упаковці | 10.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 27.2 x 47.6 x 34.6 |
| Серия | MS |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне |
| Гаряча лінія виробника | LG 0-800-303-000 Пн - Нд, 08:00-20:00 |
| Ширина, см | 47.6 |
| Глибина, см | 34.6 |
| Додатково | Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 23 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Діаметр поворотного столу | 29.2 см |
| Потужність НВЧ | 1000 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Захист від дітей (блокування приладу) Підтримання страви в теплому стані Розморожування за вагою |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29.4 x 54.0 x 41.7 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.