(0) |
Мікрохвильова піч білого кольору з механічним керуванням.
Металевий корпус пристрою, а також внутрішня камера пофарбовані емаллю білого кольору. Для ефективного охолодження передбачена перфорація й система вентиляції.
Потужність GO-S725W — 700 Вт, є шість рівнів регулювання, а внутрішній об'єм становить 20 л. Гриль не передбачений. Для відчинення дверцят є ручка, а для керування — два поворотні перемикачі. Один відповідає за потужність, а другий — за таймер. Підсвітка внутрішньої камери активується тільки під час роботи. Для рівномірного розподілу мікрохвиль використовується поворотний скляний диск.
Модель GO-S725W підійде для розігрівання вже готової їжі та приготування нескладних страв, наприклад, овочів, картоплі, м'яса, круп.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 11 кг |
| Вага в упаковці | 11.86 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 25x45x30 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 45 |
| Глибина, см | 30 |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за часом |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29x49x38 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.