(0) |
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E923W білого кольору з електронним керуванням і дисплеєм. Потужність GO-E923W — 900 Вт, є десять рівнів регулювання, а внутрішній об'єм становить 23 л.
Зручне електронне керування
Для відкриття є клавіша, а для регулювання потужності, часу та вибору програм приготування передбачена панель із кнопками.
Легкі страви в кілька етапів
Модель GO-E923W підійде для розморожування й розігрівання вже готової їжі та напоїв, а також приготування різних страв, наприклад, овочів, картоплі, пасти, м'яса та круп. Мікрохвильова піч підтримує швидке розморожування, експрес і послідовне приготування.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Скляний обертовий столик Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 13 кг |
| Вага в упаковці | 14.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 28.1 x 48.3 x 35.4 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне |
| Ширина, см | 48.3 |
| Глибина, см | 35.4 |
| Додатково | Дисплей Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 23 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Кількість рівнів потужності | 9 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Авторозморожування (швидке розморожування) Відтермінування старту (таймер) Розморожування за вагою Розморожування за часом |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 33 x 54 x 40 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.