(0) |
Стильний дизайн і різноманітність функцій зроблять мікрохвильову піч Whirlpool AMW730/WH бажаною гостею на кухні. Великий об'єм, можливість готувати різноманітні страви та прогресивні технології роблять цю модель вашим надійним помічником.
Ключові особливості
Whirlpool AMW730/WH наділена широким функціоналом, тут є розігрівання, гриль, функція "хрустка скоринка", режими "швидкий старт", ручне розморожування, турборозморожування. Зручна система керування з LCD-дисплеєм дасть вам змогу розігріти їжу або розморозити продукти одним натисканням кнопки. До додаткових переваг цієї моделі можна віднести таймер, годинник і захист від дітей, функцію пам'яті Memo.
Унікальні технології
Ця модель забезпечена унікальною технологією "6-те відчуття": піч сама визначить вагу продуктів, необхідну температуру та тривалість приготування для досягнення ідеального результату. Ця технологія використовується в цілій низці функцій. Режим стандартного приготування їжі під дією мікрохвиль і собі забезпечений системою 3D розподілу мікрохвиль. Це означає, що хвилі розподіляються в трьох напрямках, забезпечуючи рівномірне приготування.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Скляний обертовий столик Решітка для гриля Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 27 кг |
| Вага в упаковці | 29 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 37.5 х 59.5 х 46.8 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Електронне |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 38.5 х 56.8 х 55 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 46.8 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 800 Вт |
| Додатково | Дисплей Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 31 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Діаметр поворотного столу | 32.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 8 |
| Потужність НВЧ | 1000 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Пиріг/торт Приготування на грилі ("Рожен") Швидке розігрівання |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 50.6 х 65.3 х 62.8 |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.