(0) |
AquaClean
Автоматичне очищення без миючих засобів
Внутрішню поверхню печі можна очистити наповнивши керамічну чашку або чашку з теплостійкого скла водою з-під крана та активізувавши програму AquaClean. Бруд на стінках розм'якшиться парою, що утворюється. Після закінчення програми витріть внутрішню поверхню печі вологою ганчіркою.
Блокування від дітей
Безпека насамперед
Для запобігання випадковому включенню можна заблокувати мікрохвильову піч.
Розморожування
Усі мікрохвильові печі Gorenje виділяються завдяки ефективній програмі розморожування, яка рівномірно та швидко розморозить будь-які заморожені продукти.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Тарілка Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.3 кг |
| Вага в упаковці | 11.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 26.1 х 45.5 х 35.3 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 45.5 |
| Глибина, см | 35.3 |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Антибактеріальне покриття Очищення парою Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Висота, см | 26.1 |
| Меню | англійською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за часом |
| Габарити внутрішньої камери, см | 21.2 х 30 х 29.6 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 28.6 х 49.5 х 38 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.