(0) |
| Комплектация | Грати для гриля Інструкція користувача |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 19.5 кг |
| Вага в упаковці | 22 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 38.8 х 59.5 х 40.1 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Сенсорне (електронне) |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 38.2 х 56.8 х 55 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 40.1 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Дисплей Очищення парою Підсвічування Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 25 |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 38.8 |
| Меню | англійською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 31.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за вагою Розморожування за часом |
| Габарити внутрішньої камери, см | 20.6 х 32.8 х 36.8 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 56.6 х 68.4 х 48.4 |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 1900 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.