(0) |
AquaClean
Автоматичне очищення без мийних засобів
Внутрішню поверхню печі можна очистити, наповнивши керамічну чашку або чашку з теплостійкого скла водою з-під крана й активізувавши програму AquaClean. Бруд на стінках розм'якшиться утворюваною парою. Після закінчення програми витріть внутрішню поверхню печі вологою ганчіркою.
Блокування від дітей
Безпека передусім
Для запобігання випадковому ввімкненню можна заблокувати мікрохвильову піч.
Розморожування
Всі мікрохвильові печі Gorenje виділяються завдяки ефективній програмі розморожування, яка рівномірно та швидко розморозить будь-які заморожені продукти.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Тарілка Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 11 кг |
| Вага в упаковці | 11.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за часом |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 25.7 x 45.1 x 34.3 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.