(0) |
Мікрохвильова піч FFL020MS1 від німецької компанії Bosch працює в режимі стандартного подавання мікрохвиль і має регулювання з 5 рівнів потужності (90, 180, 360, 600 і 800 Вт).
Компактна модель має об'єм у 20 літрів, її внутрішні стінки покриті емаллю, яка забезпечує легкий процес очищення після приготування їжі. Діаметр обертової тарілки становить 27 см.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Скляний поворотний столик Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 12.614 кг |
| Вага в упаковці | 14 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 26 х 44.2 х 34.5 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 44.2 |
| Глибина, см | 34.5 |
| Додатково | Підсвічування |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 26 |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 (90, 180, 360, 600, 800 Вт) |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Встановлення часу (годинник) Розморожування за часом |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31 х 41 х 50.5 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.