(0) |
AirDry прискорює сушіння до трьох разів
AirDry — нове слово в завершенні сушіння: використання природної циркуляції повітря до 3 разів продуктивніше систем із закритими дверцятами. Ближче до кінця циклу дверцята відкриваються на 10 см, і повітря ідеально досушує посуд. приналежності більшості форм та розмірів. Регульовані роздільники цієї глибокої скриньки дозволять з легкістю завантажити в неї будь-який вміст, яким би великим і громіздким він не був. розбризкувача цієї посудомийної машини, що обертаються, охоплять водою кожен келих, блюдо і тарілку. Ці розбризкувачі подбають про те, щоб вода охопила кожен куточок, а посуд при розвантаженні сяяв чистотою. Як у верхньому, так і в нижньому кошиках.
Кошик QuickLift змінює висоту, полегшуючи вам вивантаження посуду
Будь то завантаження або вивантаження посуду, кошик QuickLift додасть процесу комфорту. Навіть якщо кошик повністю завантажений габаритним посудом, система QuickLift дозволить вам підібрати зручну висоту для доступу до неї. встановлення нової посудомийної машини. Петлі підходять для вбудованих машин будь-якої висоти і навіть позбавляють необхідності різання плінтуса. Можете бути впевнені: ваша машина ідеально впишеться на кухню.
| Комплектация | Микроволновая печь Поворотный стол Гарантийный талон Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.3 кг |
| Вага в упаковці | 11.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 26.1 х 45.5 х 35.3 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 45.5 |
| Глибина, см | 35.3 |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Антибактеріальне покриття Очищення парою Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 17 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Висота, см | 26.1 |
| Меню | англійською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Авторозморожування (швидке розморожування) Розморожування за часом |
| Габарити внутрішньої камери, см | 21.2 х 30 х 29.6 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 28.6 х 49.5 х 38 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.