(0) |
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E865B чорного кольору без поворотного стола. Дизайн доповнений дзеркальними дверцятами. Електронна панель керування обладнана дисплеєм. Потужність GO-E865B — 800 Вт, є п'ять рівнів регулювання, а внутрішній об'єм становить 20 л.
Інноваційний дизайн
Нижнє розташування магнетрона і те, що немає поворотного стола, забезпечують рівномірний розподіл мікрохвиль і можливість використання посуду будь-якої форми. Для відкриття є клавіша, а для керування — вісім кнопок і поворотний перемикач. Клавіші відповідають за різні режими та параметри, а перемикач — за регулювання часу та вибір програми приготування.
Легкі страви за кілька етапів
Модель GO-E845GB підійде для розморожування й розігрівання вже готової їжі та напоїв, а також приготування нескладних страв, наприклад: овочів, картоплі, пасти, м'яса та круп. Мікрохвильова піч підтримує експрес, послідовне й автоприготування, у якому передбачено вісім програм.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 12 кг |
| Вага в упаковці | 13.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 27.1 x 45.7 x 36.2 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Ширина, см | 45.7 |
| Глибина, см | 36.2 |
| Додатково | Дисплей З плоским піддоном Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Відтермінування старту (таймер) Розморожування за вагою Розморожування за часом |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31 х 50 х 40 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.