(0) |
Мікрохвильова піч MS23T5018AK/BW від Samsung розв'яже усі ваші проблеми з приготуванням смачних і здорових страв для всієї родини.
Сенсорна панель дасть змогу не тільки з легкістю користуватися функціями НВЧ, але й без зусиль підтримувати чистоту фасаду.
Запрограмувавши режим роботи за допомогою кнопок сенсорної панелі, ви зможете завжди бачити на дисплеї, скільки часу залишилося до завершення процесу. Підсвічені піктограми проінформують про задані параметри або нагадають про вмикання блокування.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Скляний обертовий столик Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 12 кг |
| Вага в упаковці | 13.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 27.5 x 48.9 x 38.1 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне |
| Ширина, см | 48.9 |
| Глибина, см | 38.1 |
| Додатково | Дисплей Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 23 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Відтермінування старту (таймер) Захист від дітей (блокування приладу) |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32.6 x 55.2 x 42.3 |
| Країна виробник | Малайзія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.