(0) |
Покриття, що легко очищується, EasyClean
Спеціальне легкоочисне покриття LG EasyClean стійке до механічних ушкоджень і вбирання жиру, завдяки чому частинки їжі не прилипають до стінок печі та легко очищаються. Компанія LG надає 10 років гарантії на покриття EasyClean.
Технологія i-Wave
Завдяки технології i-Wave, мікрохвилі в печі поширюються рівномірно, забезпечуючи глибоке проникнення тепла як у центрі, так і на краях страв. Особлива конструкція внутрішньої стінки допомагає хвилям поширюватися по всьому об'єму камери, що забезпечує більш рівномірне приготування.
Автопрограми приготування «Кухні світу»
32 унікальні програми, що дають змогу без зусиль приготувати страви за традиційними рецептами французької, італійської, східної та російської кухні. Досить лише покласти необхідні продукти в камеру та вибрати відповідне меню, а піч сама встановить оптимальний режим приготування страви.
Заощадження електроенергії ECO ON
Після закінчення роботи натисніть спеціальну кнопку ECO ON, щоб перевести піч у режим енергоощадження. Ця функція дасть змогу вам контролювати рівень інтенсивності підсвічування дисплея й освітлення.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 9.2 кг |
| Вага в упаковці | 10.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 28.4 x 45.5 x 31.2 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Сенсорне (електронне) |
| Ширина, см | 45.5 |
| Глибина, см | 31.2 |
| Додатково | Антибактеріальне покриття Дисплей Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 28.4 |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Захист від дітей (блокування приладу) |
| Габарити внутрішньої камери, см | 20.5 х 31 х 29.5 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29.2 x 54 x 38.6 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.