(0) |
Мікрохвильова піч ARDESTO GO-E725S сірого кольору з електронним керуванням і дисплеєм. Потужність GO-E725S — 700 Вт, є п'ять рівнів регулювання, а внутрішній об'єм дорівнює 20 л.
Зручне електронне керування
Для відкривання є клавіша, а для керування — вісім кнопок і поворотний перемикач із підтримкою натискання. Клавіші відповідають за різні режими та настроювання, а перемикач — за регулювання потужності, ваги та часу приготування.
Вісім програм Приготування
Модель GO-E725S підійде для розігрівання Уже готової їжі та напоїв, а також приготування різних страв, наприклад: піци, м'яса, овочів, риби, спагеті, картопля та крупи.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Скляний обертовий столик Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.5 кг |
| Вага в упаковці | 11.86 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 26 х 45 х 34 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Ширина, см | 45 |
| Глибина, см | 34 |
| Додатково | Дисплей Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Відтермінування старту (таймер) Піца Російський кухар |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29 х 49 х 38 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.