(1) |
Мікрохвильові печі соло виробництва LG дарують нові можливості для приготування найекстравагантніших страв.
Маючи високу потужність, вони надзвичайно прості в керуванні. Будь-яка господиня за дві секунди налаштує потрібний режим готування. На внутрішню поверхню мікрохвильовки нанесене фірмове покриття EasyClean, яке легко очищати від забруднень.
Технологія рівномірного швидкого підігрівання, приготування й розморожування дає змогу уникнути ситуацій, коли страва розігрівається частково.
Мікрохвильові печі LG — мрія будь-якої господині. Адже вони заощаджують час, який ви проводите на кухні, і роблять приємним приготування навіть складних страв.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Скляний поворотний столик Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 9 кг |
| Вага в упаковці | 10.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 28.4 x 45.5 х 31.2 |
| Серия | MS |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне |
| Гаряча лінія виробника | LG 0-800-303-000 Пн - Нд, 08:00-20:00 |
| Ширина, см | 45.5 |
| Глибина, см | 31.2 |
| Додатково | Антибактеріальне покриття Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Розморожування за вагою Російський кухар |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29.2 х 54 х 38.6 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.