(0) |
Мікрохвильова піч Gorenje MO20S4BC – це дизайнерське рішення, яке стане гідною прикрасою інтер'єру. Вона виконана у традиційному кольоровому рішенні нейтральної палітри, в основі якої є чорні відтінки. Темні дверцята з оглядовим віконцем виглядають бездоганно, а також дають можливість візуально відстежувати процес готування. Дана мікрохвильова піч оснащена повним функціоналом для продуктивного приготування їжі, що робить її не тільки красивою, а й корисною.
| Комплектация | Инструкция пользователя |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 13.8 кг |
| Вага в упаковці | 15.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 26 х 45 х 34 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Ширина, см | 45 |
| Глибина, см | 34 |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Антибактеріальне покриття Дисплей Підсвічування Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Висота, см | 26 |
| Меню | англійською мовою |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Габарити внутрішньої камери, см | 21.2 х 30 х 29.6 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 28.7 х 49 х 36 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.