(0) |
Розігрів із грилем
Функція розігрівання з грилем забезпечує ідеальну текстуру та колір вашої страви, завдяки чому вона має дивовижно апетитний вигляд. Час приготування продовжується на 30 секунд, щоб отримати підрум'янену, хрустку страву з використанням гриля.
Свіжозаморожені продукти
Функція швидкого розморожування дає змогу розморозити продукти, зберігши їхню свіжість і текстуру. Ви зможете насолодитися чудовим смаком м'яса, птиці, риби, хліба, тістечок будь-коли.
Легке очищення та довговічність
Міцне біокерамічне покриття має гладку поверхню, легко очищається без використання абразивних чистильних засобів і, крім того, не втрачає колір навіть після тривалої експлуатації. Покриття не схильне до корозії, не дряпається і слугує довго.
Економія електроенергії в режимі очікування
Режим економії ECO Mode забезпечує мінімальне енергоспоживання в режимі очікування, що зменшить ваші рахунки за електрику.
| Комплектация | Вбудована мікрохвильова піч Решітка для гриля Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 15.5 кг |
| Вага в упаковці | 18.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 38 х 59.5 х 32 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Електронне |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Цілодобово 24/7 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 36.2 х 56.4 х 55 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 32 |
| Тип гриля | ТЕН (трубчастий електронагрівач) |
| Потужність гриля | 1100 Вт |
| Додатково | Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 22 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Потужність НВЧ | 850 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Авторозморожування (швидке розморожування) Захист від дітей (блокування приладу) |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 46.6 х 70.6 х 43.4 |
| Країна виробник | Малайзія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.