(0) |
Інверторна технологія для швидкого приготування й рівномірного прогрівання їжі.
Потужність 1000 Вт Швидкий старт
Ця функція дає змогу швидко задати час приготування, додаючи по 30 секунд кожним натисканням кнопки.
Дає змогу швидко задати потрібний час до 5 хвилин.
Економна та яскрава підсвітка
Світлодіодна підсвітка робить освітлення всередині печі яскравішим, що полегшує перевірку ступеня готовності страви, яка міститься в ній.
Еволюція інверторної технології Panasonic
Звичайні мікрохвильові печі можуть працювати тільки на одному рівні потужності (Відбувається чергування ввімкнення й вимкнення).
Оскільки інверторна технологія Panasonic забезпечує зміну потужних режимів, страви обробляються рівномірніше та виходять смачнішими.
Оптимальне нагрівання страви для отримання кращого смаку
Для кожного інгредієнта застосовується певна температура приготування, що забезпечує його аромат, структуру та харчову цінність. Інвертор оптимізує потужність нагрівання для кожного типу приготування.
Інверторне турборозморожування
Компанія Panasonic неабияк просунулася в розробці технології турборозморожування, яка почала працювати ще швидше, ніж раніше.
Технологія інверторного турборозморожування (Panasonic Inverter Turbo Defrost) забезпечує безперервне подавання мікрохвиль на різних потужних режимах.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Скляна таця Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10 кг |
| Вага в упаковці | 12 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 27.9 х 48.8 х 39.5 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Ширина, см | 48.8 |
| Глибина, см | 39.5 |
| Додатково | Інверторна система Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 23 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Діаметр поворотного столу | 28.5 см |
| Потужність НВЧ | 1000 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Автоматичний розігрів Розморожування за вагою |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34.3 х 55.7 х 50.7 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.