(0) |
| Комплектация | металева решітка |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 12.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити (ВхШхГ), см | 38.8х59.3х31.2 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 37.5x56.2x30 см |
| Ширина, см | 59.3 |
| Глибина, см | 31.2 |
| Потужність гриля | 900 Вт |
| Додатково | Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Автоматичний розігрів Відтермінування старту (таймер) Захист від дітей (блокування приладу) Розморожування за вагою Розморожування за часом |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 1200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.