(0) |
Корпус печі виконано в універсальному сріблястому кольорі, а дверцята й панель керування з поворотним перемикачем – у чорному, тож модель пасуватиме до будь-якого інтер’єру кухні.
Потужність пристрою – 900 Вт. Зсередини ємна камера об'ємом 23 л вкрита емаллю, що забезпечує легкий догляд. Конструкцією передбачено бічне відкриття дверцят, для чого на панелі керування вбудовано спеціальну клавішу.
Піч має електронне керування й широкий набір функцій і програм. Для рівномірного приготування страв GO-EGR923BL має систему поворотного столу діаметром 27 см.
ARDESTO GO-EGR923BL допоможе швидко розігріти страви чи розморозити напівфабрикати, приготувати курку гриль чи запекти картоплю, і це лише частина щоденних завдань, що бере на себе пристрій. Мікрохвильова піч має широкий набір функцій і програм, а саме: таймер; відкладений старт; швидке розморожування (за часом); авторозморожування (за вагою); автоприготування; експрес-приготування; гриль і комбінований режим.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Опора, що обертається Вісь обертання Скляний поворотний стіл Металева решітка Інструкція з експлуатації (містить гарантійний талон) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 14.1 кг |
| Вага в упаковці | 14.65 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 28.1 х 48.3 х 36 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Ширина, см | 48.3 |
| Глибина, см | 36 |
| Тип гриля | ТЕН (трубчастий електронагрівач) |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Дисплей Підсвічування Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 23 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 28.1 |
| Меню | українською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Кількість рівнів потужності | 10 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Відтермінування старту (таймер) Захист від дітей (блокування приладу) Розморожування за вагою Розморожування за часом Швидке розігрівання |
| Габарити внутрішньої камери, см | 22 х 34 х 32 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 33 х 54 х 41 |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 1400 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.