(0) |
І корпус, і скло на дверцятах мікрохвильової печі GO-E745GB виконані в чорному кольорі – трендовий дизайн повсякчас. Праворуч від дверцят, що мають бічне відкриття, вбудовано дисплей, кнопки програм і поворотний перемикач. 700 Вт потужності розподілено на 10 рівнів, тож можна вибирати необхідний відповідно до потреб.
Зсередини внутрішню камеру об’ємом 20 літрів вкрито емаллю. Піч оснащено системою поворотного столу, тож у комплекті постачання міститься: сам скляний стіл (⌀ 24,5 см), опора до нього, вісь обертання й, на додачу, інструкція з експлуатації з гарантійним талоном.
Піч ARDESTO E745GB готова взяти на себе зачну кількість ваших щоденних завдань: і розморожування, і приготування за автоматичними програмами, і забезпечить можливістю відкласти процес приготування на певний час, а завдяки стриманому дизайну - вдало доповнить інтер’єр кухні будь-якого стилю.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Опора, що обертається Вісь обертання Скляний поворотний стіл Інструкція з експлуатації (містить гарантійний талон) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.9 кг |
| Вага в упаковці | 11.75 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 26.2 х 45.2 х 34.5 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Ширина, см | 45.2 |
| Глибина, см | 34.5 |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Дисплей Підсвічування Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Висота, см | 26.2 |
| Меню | українською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 10 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Відтермінування старту (таймер) Захист від дітей (блокування приладу) Розморожування за вагою Розморожування за часом Швидке розігрівання |
| Габарити внутрішньої камери, см | 19.8 х 31.5 х 29.7 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29 х 50 х 38 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.