(0) |
В мікрохвильовій печі GORENJE BM235CLB Ви не побачите звичної поворотної тарілки. Для приготування страв Ви зможете використовувати будь-яку ємність, придатну для розігрівання в мікрохвильових печах. Абсолютно рівне керамічне дно робочої камери дасть змогу більш раціонально використовувати внутрішній об'єм печі, а також забезпечить легкий догляд за поверхнею.
Суцільне скління дверцят
Внутрішня сторона дверцят має суцільне скління без рамки й отворів, де б міг накопичуватися бруд. Внутрішнє скло, як і самі дверцята, можна легко зняти, очистити й без зусиль установити на місце. Все це істотно спрощує очищення.
| Комплектация | Вбудована мікрохвильова піч Решітка для гриля Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 15.5 кг |
| Вага в упаковці | 17.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити (ВхШхГ), см | 39х59.5х40 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Механічне |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 38х55х39 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 40 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1100 Вт |
| Додатково | Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 23 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Авторозморожування (швидке розморожування) |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 46х70.6х43 |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 1280 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.