(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на запчастини магнітрону |
| Вага | 9.6 кг |
| Вага в упаковці | 11.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 27.2х47.6х36.1 |
| Серия | MS |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне |
| Гаряча лінія виробника | LG 0-800-303-000 Пн - Нд, 08:00-20:00 |
| Ширина, см | 47.6 |
| Глибина, см | 36.1 |
| Додатково | Антибактеріальне покриття Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 25 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Діаметр поворотного столу | 29.2 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 1150 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Захист від дітей (блокування приладу) |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29.4х54х40.8 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.