(0) |
Функція JetStart упродовж 30 секунд нагріває внутрішню частину мікрохвильової печі до максимуму, забезпечуючи ідеальну температуру для нагрівання продуктів із високим вмістом води, як-от супи або напої.
Програма Grill дає змогу готувати в мікрохвильовій печі страви, які будуть такими ж смачними, як із традиційної духовки. Можливість нахилу гриля полегшує очищення.
Унікальна система JetDefrost 3D використовується для швидкого та легкого розморожування продуктів у мікрохвильовій печі.
Ідеально підготовані дріжджі для хліба та тіста з функцією DoughRising. Спеціальна програма, що підтримує внутрішню температуру Maxi Chef на рівні 30 °C: ідеально підходить для вирощування тіста.
Зробіть свої закуски здоровішими за допомогою функції Yogurt. Особлива функція, що полегшує ферментацію йогуртів та підвищує їх поживні властивості.
Програма JetGrill дає змогу готувати смачні страви на грилі за дуже короткий час
Кварцовий гриль дає змогу швидше розігрівати й готувати страви, ніж на традиційному інфрачервоному грилі. Це економніше, знижує витрати на споживання енергії та очищає себе.
Мікрохвильова піч Whirlpool має захист від дітей, який запобігає випадковому вмиканню вашої дитини чи дитини.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 14 кг |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 39 х 59.4 х 34.9 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Сенсорне з поворотним перемикачем |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 37.8-38 х 56-56.8 х 36 см |
| Ширина, см | 59.4 |
| Глибина, см | 34.9 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 39 |
| Меню | російською мовою |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 42.8 х 66.2 х 45 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.